MÖBLER / Bord / Spelbord 8001379
nr 800 1379
Spelbord
1800-tal, mahogny, längd: 98, djup: 48, höjd: 75
Kondition: lagningarar
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:31:24
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
6
600 kr
7
600 kr
7